AktualnościWiaraZobacz

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II przygotował wakacyjny hit w suahili – „Tuimbe pamoja!”, czyli „Zaśpiewajmy razem!”

0

Kompozycja autorstwa Jana Krutula, dyrygenta Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II, powstała we współpracy z afrykanistką Katarzyną Zychlą. Piosenka, inspirowana afrykańską muzyką chóralną, to wyraz miłości do śpiewania i wielkiej radości, jaka towarzyszy chórzystom ze wspólnego śpiewu. Utwór „Tuimbe pamoja!” to także zakończenie sezonu artystycznego i powitanie wakacji.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania, a po wakacjach na kolejny sezon artystyczny, w którym wierzymy, że uda się spotkać z publicznością.

 

Zaśpiewajmy razem! Tuimbe pamoja!!! Utwór Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II został opublikowany na kanale YouTube

Jeśli Redakcja zainteresowana jest plikiem muzycznym innym niż ten na YouTube, proszę o kontakt – dysponujemy plikiem WAV, który mogę udostępnić weTransferem. Będzie nam miło, jeśli utwór zaistnieje w eterze.

Udanych wakacji – w imieniu Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II!

https://www.youtube.com/watch?v=6GBtp33eAms&feature=youtu.be

Festiwal Nowe Epifanie 2020 – odsłona wakacyjna

Previous article

Zajmij się mną

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słowo wstępne

Statystyki są nadal przerażające!  Na bieżąco informujemy jak przed koronawirusem chronić niepełnosprawnych. Listopad to miesiąc, w którym w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Sylwia Skowrońska oraz Stefan Dziekoński napisali ciekawe na ten temat teksty. Piotr Grzybowski z synami przygotował geometryczny fotoreportaż z aresztu na Białołęce.  Protesty kobiet na ulicach z powodu zakazu aborcji eugenicznej były opisywane i relacjonowane wszędzie. Vanessa Nachabe Grzybowska odniosła się do sytuacji z punktu widzenia mamy chorych synów. Zapraszamy  do galerii i oglądania fotoreportaży. Przypominamy, że do końca listopada można jeszcze wysyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny! W zakładce aktualności bieżące informacje o ważnych sprawach. Porady prawne opracowała pani prawnik Maria Czerwińska – Litwin.

Życzymy dobrej lektury

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up