Aktualności

Czego potrzebuje Twój dorastający syn, by pozbyć się pierwszych włosów na twarzy

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Philips OneBlade First Shave to rewolucyjna maszynka do golenia dedykowana dla nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z goleniem. To proste w obsłudze i bezpieczne dla młodej cery urządzenie to wszystko, czego potrzebuje Twój dorastający syn, by pozbyć się pierwszych włosów na twarzy.

Jako mama nastolatka doskonale wiesz, że z pozoru niewielkie niedogodności mogą urosnąć do rangi wielkiego problemu, a kwestia wyglądu to temat podwójnie wrażliwy. Nie każdy dorastający chłopak chce rozmawiać na temat swojego pierwszego zarostu, a nie każdy też wie, co z pierwszymi włoskami na twarzy zrobić. Niektórzy więc hodują swoje dziewicze wąsy, inni próbują podglądać ojców lub ekseprymentują z jednorazówkami i później próbują ukryć zacięcia. Co możesz zrobić Ty? Być cichym wsparciem i po prostu zostawić swojemu synowi maszynkę dedykowaną do jegp nastoletniej cery, czyli OneBlade FirstShave. Pierwsi nastolatkowie w Polsce już ją wypróbowali, niech Twój syn będzie kolejny! Kiedyś z pewnością Ci za to podziękuje.

Łagodny dla nastoletniej cery
Philips OneBlade First Shave to rewolucyjne urządzenie przeznaczone dla chłopaków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z goleniem. Dostępna w tym modelu dodatkowa powłoka przeciw podrażnieniom pozwala sunąć gładko po skórze, unikając niepotrzebnych zacięć, podrażnień czy zaczerwienień. Pierwsze golenie będzie więc przede wszystkim bezpieczne. Za wszystkim stoi technologia Philips OneBlade, a to już marka sama w sobie przetestowana przez miliony mężczyzn na całym świecie.

Technologia OneBlade
Szybko poruszające się ostrze wykonuje 200 cięć na sekundę, gwarantując naprawdę sprawne golenie. System podwójnej ochrony umożliwia z kolei bezpiecznie golenie w każdym kierunku – nie trzeba być więc w goleniu doświadczonym. Chociaż OneBlade First Shave jest wyjątkowo łagodny dla nastoletniej skóry, to dobrze poradzi sobie nawet z twardszym zarostem.

Komfortowy w użyciu
OneBlade First Shave posiada wodoodporny uchwyt, dlatego można stosować go na sucho i mokro – nawet pod prysznicem. Bateria maszynki jest wtrzymała – po pełnym naładowaniu w 8h urządzenie działa nawet do 30 min, więc OneBlade First Shave ma wszystko, czego młodym chłopakom potrzeba.

Prosty w obsłudze
OneBlade First Shave jest naprawdę prosty w obsłudze. Wystarczy jeden klik i gotowe – bez zbędnych tłumaczeń czy długiego przesiadywania w łazience. Dzięki niemu każdy dorastający młody chłopak może w bezpieczny sposób i samodzielnie zadbać o swój pierwszy zarost – jedynie z Twoim lekkim wsparciem.

Rekomendowana cena OneBlade First Shave wynosi 129 pln. Produkt dostępny jest w drogeriach Rossmann i Hebe.

 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

„Rozczarowani? O pokoleniu ’89”

Previous article

Wiele z nas prostując włosy, obawia się o ich uszkodzenie poprzez nadmierną temperaturę oraz rozdwajające się końcówki. A gdyby tak nie trzeba było wybierać między wygładzonymi włosami a ich zdrowiem?

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up