AktualnościNie przegapWażneWiara

Człowiek jest wielki przez to, czym dzieli się z innymi… Zobacz ZDJĘCIA JPII i pomóż naszym podopiecznym

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Święty Jan Paweł II pytał “jak można kochać Boga, który jest niewidzialny, nie kochając człowieka który jest obok nas.” Miłość do drugiego człowieka można okazywać na wiele sposobów. Ofiarując swój czas, energię, rezygnując z wygód na rzecz kogoś, komu nasze wsparcie jest niezbędne. Można dbać o bezpieczeństwo, pozostawać w modlitwie, czy po prostu ofiarując obecność, w której nasza pomocna dłoń przyniesie ukojenie. Wsparciem, bez którego nie można się obyć są też niestety finanse. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową galerię zdjęć świętego Polaka, Jana Pawła II. Jeżeli życie papieża i Jego nauka zainspiruje Was do niesienia pomocy, możecie to zrobić, wpłacając dowolną sumę na rzecz naszych podopiecznych. Zbieramy na podnośnik, wózek specjalistyczny oraz hipoterapię.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, za którą już teraz z serca dziękujemy.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

2 Kwietnia. Rocznica śmierci Jana Pawła II. Zobacz galerię zdjęć.

Previous article

Brat Elia znów w Polsce

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up