AktualnościKońskie rżenieNie przegapSiepomagaWażne

Dziękujemy za pomoc Narodowy Instytut Wolności

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Podczas silnych wichur, gdy przez Polskę przeszedł Orkan Dudley i Eunice, został poważnie uszkodzony daszek stajenki, w której mieszka Gallo i Kopytko. Tutaj korzystaliśmy z wiatki podczas oczekiwania na zajęcia. Nasza trudna sytuacja uniemożliwiała naprawę i wiatki była niedostępna. Ale to się już zmieniło! Dzięki wsparciu NIW PROO5 jest daszek naprawiony. Na nowo pięknie wszystko wygląda i nikt nie boi się, że coś mu spadnie na głowę. Dziękujemy!

Realizację projektu przeprowadziła Vanessa Nachabe Grzybowska, prezes fundacji Dzielna Matka, jako beneficjent ,pisząc wniosek numer 47223-3 o pomoc w realizacji zadania pod tytułem : “Naprawa zniszczonej przez wichury stajenki koni hipoterapeutów”. Po zaakceptowaniu wniosku przez Zastępcę Dyrektora -Przemysława Jaśkiewicza reprezentującym Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego” wniosek został przyznany i podpisano umowę z fundacją Dzielna Matka, w dniu 08-06-2022 , w kwocie 10 000 zł. Wszystkie dodatkowe koszty naprawy pokryła Vanessa Nachabe Grzybowska z własnych środków, które były jej prywatnymi funduszami.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Kiedy ludzkość przestała być ludzkością. Część X

Previous article

Witaj szkoło

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up