Aktualności

KaeN z premierą nowej płyty już 13 lutego

0

Organizatorzy Glivitune Festival w nietypowy sposób promują swoje wydarzenie.  Wraz z gwiazdami Festiwalu szykują niespodzianki dla fanów hip-hopu. 

Pierwszym artystą, który włączył się w działania związane z Festivalem jest KaeN.    

13 lutego (czwartek) o godz. 17.00 na warszawskiej „patelni” (plac przy wejściu do Metra Centrum) planowana jest premiera nowej płyty „ON”. Ponad godzinny performerce będzie okazją dla przechodniów do zabawy tekstem z najnowszego singla artysty, a także nagraniem teledysku. Video emitowane będzie w social mediach.  Wydarzenie poprowadzi sam KaeN wyposażony w megafon z nieodzownym atrybutem czyli maską – alter ego D.ave’a.

Tego dnia po okazyjnej cenie będzie można również kupić płytę „ON” oraz bilety na Glivitune Festival. Pieniądze zbierane ze sprzedaży będą przekazane Fundacji Spełnionych Marzeń. KaeN odwiedzi również szpital onkologiczny gdzie przekaże zebrane środki. 

KaeN – związany ze sceną od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: „Żyj albo umieraj” oraz „Sztuka ulicy”. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska odzwierciedlająca alter ego. 28 września 2012 roku ukazał się oficjalny debiut „Od kołyski aż po grób” nakładem Prosto Label.  14 lutego 2014 roku odbyła się premiera czwartego solowego albumu 2CD pt: „Piątek 13-go”. Kolejne płyty to wydana w 2015 r. „Tylko Śmierć może mnie zatrzymać”, „Debiut” z 2016 i „2020” z 2019. 

„ON” to kolejny długogrający album artysty – następca krążka „2020”. Album składa się 15 premierowych utworów. Gościnnie na płycie pojawiają się: Zbuku, Epis Dym KNF, Opał, Flora Bugs, B.R.O. Raper ponownie zakłada maskę i w pierwszym singlu „Namawia do złego”. 

Glivitune Festival – jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip– Hopowej w Polsce w 2020 roku.

Na scenie w Gliwicach wystąpią m.in.:  Tymek, Żabson, Bedoes, KaeN, Kali, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Grubson, Malik Montana, Solar, Białas, Smolasty, TEDE i Sarius. 

Szczególnym koncertem będzie Tribute dla Magika z udziałem Fokusa & Rahima                  i  kilka związanych z tą częścią Festivalu technologicznych i wizualnych niespodziankach. Po raz pierwszy w Polsce zostanie wykorzystana i zaprezentowana technologia                w formie pokazu multimedialnego, który będzie nawiązywał i uwieczni historię polskiego hip – hopu. W związku z przygotowaniami niespodzianki został zmieniony termin Festivalu na daty kwietniowe.  

line-up Glivitune Festival: 

24 kwietnia: Tymek, Malik Montana, TEDE, KaeN, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Abradab, Fokus & Rahim, Fejzjestm, Małach & Rufuz. 

25 kwietnia: Grubson, Żabson, Smolasty, Sarius, Bedoes, Solar, Białas, Kali

For the love of GM3. What are some victories you guys are achieving with your munchkins?

Previous article

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słowo wstępne

Walentynki bez miłości? W naszym najnowszym lutowym magazynie dowiecie się jak wygląda prawdziwa miłość bez barier. Dla wielu osób ślub pary na wózkach jest przecież niemożliwy. Jolanta Sawicka wciąga nas w miłosne igraszki młodych niepełnosprawnych. Ich miłość zabija! Dosłownie. Siostra Bożysława na podstawie teologicznych rozważań i autorytetów dowodzi, że nasze ukochane zwierzęta pójdą z nami do Raju. Dziennikarze magazynu przygotowali dla poradnik jak wybrać dobry turnus rehabilitacyjny. Rozmowa syna z matką albo matki z synem ASPI zachwyciła wszystkich. Dziennikarz z zespołem Aspergera w  wywiadzie z mamą pytał, czy, każdy ma prawo do szczęścia. Stefan Dziekoński, przygląda się jednemu z filmów pt.” Magiczny miecz. Legenda Camelota”. Nasi dziennikarze już od września pokazują, że życie każdego człowieka ma sens, niepełnosprawność nie pozbawia ludzi praw do godności, miłości, radości, szaleństw, błędów. Naszych dziennikarzy wspierają reporterzy i fotografowie z Super Express -u oraz redaktorka Dziennika Gazety Prawnej.

Dobrej lektury, redaktor naczelna Vanessa Nachabe Grzybowska, matka dwóch chłopców z niepełnosprawnością sprzężoną chorych na chorobę genetyczną „sól i pieprz”.

Zbieramy na terapię koniem

Popularne wpisy

Login/Sign up