AktualnościKońskie rżenieNie przegapWażne

Koniki Henio i Webster oraz Adam, Julka i Bartek ruszyli szukać wiosny

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Wszyscy dziś od rana poszukiwali wiosny. Bo śnieg padał. Zanim Adaś przyjechał na zajęcia wyglądał z balkonu w poszukiwaniu wiosny i zanucił: Wiosna, wiosna! Julka zachwycona koniem o imieniu Henio, otrzepywała z niego śnieg, a Bartek starał się doczyścić jego zadek. Wszyscy razem z Heniem poszli szukać wiosny a znaleźli zimę❄️🌨☃️. Koń Henio podrzucił grzywę i dał znać. „ Posłuchajcie utworu „Przebiśniegi” mojego przyjaciela Tytusa.https://youtu.be/12B6yYpoWEU
Drodzy już od 2 kwietnia nasi dzielni uczestnicy projektu ćwiczą siłę woli w w ramach gminnego programu profilaktyki i biorą udział w zajęciach jeździeckich „Jazda konna dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi”.  Koń HENIO , którego właścicielem jest pan Tytus Wojnowicz ,( i dodam,  którego muzyki uwielbiamy słuchać) i koń WEBSTER „ trenują” jeźdźców , a także końskim językiem znaków i symboli podkreślają jak ważne jest w życiu bycie trzeźwym i przytomnym, szczególnie na koniu!🐴 Uczestnicy projektu mają także wykłady o narkomanii i alkoholiźmie. Zajęcia z konikami prowadzi p. Monika i Grażyny z Stajni Klucz. Tel. 881 012 331.
Projekt współfinansowany i realizowany w  ramach gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomani na rok 2022.

https://vimeo.com/694320940


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Rozmowa o śmierci to rozmowa o jakości życia

Previous article

Tytus Wojnowicz – artysta i wielki przyjaciel Fundacji

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up