Aktualności

List do heroicznego Ojca

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

List do heroicznego Ojca

Tato. Dziękuję Ci za to, że jesteś. Dziękuję Ci za to, że wziąłeś mnie do swojego serca i dbasz o mnie każdego dnia. Wiem, że nie jest Ci łatwo, bo nie jest łatwo zaakceptować chore dziecko. Ale zrobiłeś to i to jest dla mnie najważniejsze. Wiem, że mnie kochasz i zrobisz wszystko, żeby było mi dobrze,  Dziękuję, że bronisz mnie przed światem, chronisz przed zbyt ciekawskimi ludźmi i nieprzychylnymi komentarzami. Dziękuję, że jesteś przy mnie i pokazujesz mi świat, mimo, że pewnie często zastanawiasz się, czy to ma w ogóle sens, bo przecież ja niewiele rozumiem. Tato nie martw się, rozumiem tyle ile trzeba. A dla mnie najważniejsze jest to, że to Ty mi to wszystko objaśniasz. Dziękuje Ci za Twoje silne ręce, na które zawsze mogę liczyć. Przenosisz mnie z miejsca na miejsce, pomagasz się poruszać, ufam Ci i czuję się bezpiecznie w Twoich ramionach. To nic, że nigdy nie pójdę z Tobą na ryby ani nie zagram w kosza, wystarczy mi ten czas, który ze mną spędzasz na zabawach, które są dla mnie proste i zrozumiałe.

W dniu Twojego święta, życzę Ci tato, żebyś się nie zamartwiał, żebyś częściej się uśmiechał i żebyś wiedział, że jest mi z Tobą dobrze. Życzę Ci, żebyś miał czas na odpoczynek, chociaż wiem, że o to przy mnie nie łatwo. Ale wierzę, że raz na jakiś czas, ktoś Ci ze mną pomoże i będziesz mógł zająć się sobą.

Nie przejmuj się tak bardzo tym, że nie zawsze wiesz, jak mi pomóc, ja też tego nie wiem, ale wiem, że zawsze robisz wszystko, żeby mi pomóc, żeby mi ulżyć i że zawsze mogę na Ciebie liczyć.

Jesteś dla mnie największym bohaterem.

Jesteś najlepszym tatą na świecie i bardzo Cię kocham.

Twoje dziecko

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Może będę obchodzić ludzi. Nie mówię, że cały świat. Może moich przyjaciół (…)

Previous article

Wakacje z końmi po angielsku

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up