AktualnościWażne

List do Mamy heroicznej

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

 

Dziękuję Ci mamo, że jesteś, chociaż nie umiem tego wyrazić słowami. Nie potrafię Cię przytulić, tak jakbyś chciała, ale wiedz, że przytulam Cię moimi nieskładnymi myślami, w których nie mogę się połapać. Nie umiem wyrazić tego, co czuję, ale przecież czuję, że Cię kocham. Staram się, jak mogę, żeby Ci pomóc, chociaż Ty może tego nie dostrzegasz, ale to prawda. Widzę codziennie Twoją ciężką pracę, Twoje poświęcenie i to, jak dla mnie wyrzekasz się siebie. Robię, co mogę, żeby Ci ulżyć, ale często wychodzi odwrotnie: nie śpię, wrzeszczę, nie słucham, nie rozumiem, co do mnie mówisz, uciekam w swój świat, ale nie umiem inaczej, bo mój organizm, w ogóle mnie nie słucha. Nawet jeśli mówię, chodzę, to i tak nadaję na innej fali niż większość ludzi. Na szczęście Ty jesteś moją mamą, która zawsze znajduje do mnie drogę. Myślę sobie niekiedy, że znasz mnie lepiej niż ja siebie. Wiesz kiedy jest mi źle, kiedy mi dobrze, co lubię a czego nie. Zawsze jesteś przy mnie.

W dniu Twojego święta życzę Ci kochana mamo, żebyś się tak nie zamartwiała, bo nawet, jak mi źle, to jest mi dobrze, bo mam Ciebie. Życzę Ci kochana mamo, żebyś miała trochę czasu dla siebie, żeby znaleźli się dobrzy ludzie, którzy Ci ze mną pomogą. Wiem, że nie jest ze mną łatwo, ale wierzę, że raz na jakiś czas objawi się w naszym domu dobra dusza, która da sobie ze mną radę, a ja obiecuję nie rozrabiać.  Życzę Ci kochana mamo, żebyś nie przejmowała się tym, co ludzie gadają, że to wszystko jest bez sensu i po co się tak męczysz. Wiem, że Cię od tego serce boli. Patrzysz na mnie i myślisz, dlaczego inni tak mnie ranią, nie widząc we mnie człowieka. Nie przejmuj się mamo,  bo dla mnie nie ma to znaczenia. Dla mnie najważniejsze jest, że jesteś moją mamą, najlepszą ze wszystkich, jedyną i wyjątkową. Kocham Cię mamo.

 

Twoje dziecko

 

 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Pilna petycja dotycząca utworzenia medycznej placówki dla osób z niepełnosprawnościami po 18 r.ż.

Previous article

Wypoczywaj na wodzie

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up