AktualnościKońskie rżenieNie przegapWażne

Mamy I miejsce w konkursie ujeżdżenia podczas powiatowego Hubertusa o Puchar Wójta gminy Rybno

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Klub jeździecki Fundacji Dzielna Matka ruszył w świat. W niedzielę, 30 października w Centrum Szkolenia Jeździeckiego Rancho Rumak w Józinie po raz pierwszy wzięliśmy udział w Powiatowym Hubertusie o puchar Wójta Gminy Rybno. Był to nasz debiut. Po raz pierwszy koń Gallardo i jeźdźcy wystąpili publicznie. A było gorąco, gdyż wydarzenie zgromadziło wielu zawodników oraz fanów jeździectwa i koni. Na miejsce przyjechała też nasza ekipa kibiców, szczególnie wspierał nas Hubert Czerwiński, bijąctak mocno brawa,że słychać było na końcu placu ujeżdżeniowego. Hubertus był niecodzienny, ponieważ zamiast tradycyjnej gonitwy rozegrane zostały następujące konkurencje: ujeżdżenie, poziom kl. L; ujeżdżenie stęp i kłus; skoki do 50 cm z trafieniem w normę czasu; skoki do 50 cm stęp i kłus; hobby Horse skoki do 50 cm z trafieniem w normę czasu; skoki do 75 cm z trafieniem w normę czasu; trail; trail walk & trot; western horsemanship; western horsemanship walk & trot.

I oto w konkursie ujeżdżenie, poziom kl. L wzięła udział Vanessa Nachabe Grzeybowska i otrzymała I miejsce. Trener Natalia Malakhova.

HUBERTUS 2022 RANCHO RUMAK

PIOTR GRZYBOWSKI

Natomiast nagrody za udział w konkurencji freestyle od Andrzeja Kostyry i Wójta gminy Nowa Sucha otrzymali Ignacy Grzybowski oraz Maurycy Grzybowski. Trener Iwona Pacholczak.

HUBERTUS 2022 RANCHO RUMAK

Rose Blanche

Dziękuję pani Sylwii Kubiak za możliwość współorganizowania pierwszego takiego wydarzenia w gminie Rybno i w powiecie sochaczewskim. Podziękowania kieruję do wszystkich zawodników, biorących udział w zmaganiach. Serdeczne gratulacje składam zwycięzcom poszczególnych konkurencji. Wyrazy uznania należą się także partnerom zawodów, sponsorom, pracownikom Urzędu Gminy Rybno, mieszkańcom, którzy przybyli obserwować sportową rywalizację oraz osobom, które dołożyły swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia dziękował Damian Jaworski, wójt gminy Rybno.

 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Znane influencerki i włosomaniaczki sprawdziły działanie urządzeń z technologią SenseIQ na własnych włosach i są zachwycone!

Previous article

Kiedy ludzkość przestała być ludzkością. Część XIII

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up