AktualnościNie przegap

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o 502 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Ministerstwo Zdrowia poinformowało  o 502 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2. 161 z nich odnotowano na Śląsku.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz przekazał w rozmowie z reporterem TVN24, że zakażenia odnotowano głównie w kopalni Bielszowice, ale również wśród członków rodzin zakażonych górników.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

– Wiele rzeczy dzieje się bez naszego udziału, przez przypadek, z woli Bożej Opatrzności- Renata Tarnowska, pedagog specjalny.

Previous article

W drugiej turze wyborów pojawiły się głosy na Szymona Hołownię i… Janne Ahonena!

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up