AktualnościNie przegap

O naszym portalu

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Portal https://magazyn-dzielnamatka.org/ powstał jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie tematyką niepełnosprawności.
Nasi dziennikarze znają tematy o których piszą z pierwszej ręki – sami zmagają się z niepełnosprawnością, lub opiekują się niepełnosprawnymi osobami.
    Nie stronimy od żadnego tematu, nawet tabu. Jednocześnie nie gonimy za tanią sensacją, opisujemy życie takim, jakim jest. W praktyce oznacza to, że pochylamy się między innymi nad seksualnością osób niepełnosprawnych, ich pasjami oraz sukcesami.
Wbrew nazwie portal 
https://magazyn-dzielnamatka.org/ nie jest kierowany wyłącznie do Dzielnych Matek osób z niepełnosprawnościami lub Dzielnych Matek, które same zmagają się z niepełnosprawnością. To strona kierowana dla wszystkich, którym na sercu leży los osób niepełnosprawnych i którzy chcą zobaczyć, jak wygląda świat z ich perspektywy.
    Jesteśmy szczególnie dumni z różnorodności tematyki, jaką porusza nasz portal.
Na stronie
https://magazyn-dzielnamatka.org/ piszemy o kulturze, udzielamy praktycznych rad, pochylamy się nad kwestiami wiary. Recenzje komiksów o Batmanie i teksty o hipoterapii? To tylko na naszym portalu! Czytając nasze teksty mogą być również Państwo pewni rzetelności i zaangażowania naszych dziennikarzy.
    Serdecznie zapraszamy więc na stronę
https://magazyn-dzielnamatka.org/ i życzymy przyjemnej lektury.

Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Mam na imię Hubert.

Previous article

Terytorialsi uzupełniają banki krwi

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up