Zobacz

Patriotyczne rajdy, kadryl, spektakle teatru konnego

0

  LISTOPAD PLAN WYDARZEŃ

  • Zajęcia godz. 17-19, 8 listopada piątek,  zajęcia-zawody jeździeckie w ujeżdżeniu grupa A. Jabłonna. Zapewniamy poczęstunek.
  •    14 list. 9.30-11. dla wszystkich podopiecznych fundacji pokaz spektaklu „Historia Rajdu Patriotycznego” z okazji 101 rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.
  • 29 listopad piątek zajęcia -zawody jeździeckie w ujeżdżeniu grupa B. Jabłonna. Zapewniamy poczęstunek.
  • Październik / Listopad zajęcia z tańca na koniach godz,”. 9.30-10.30 wtorki : 29, października i 5,12 listopada dla uczniów szkoły specjalnej Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami.
  • Rajd Niepodległościowy Nowy Kozłów  Drugi 9 listopada. ( wyjazd 9.30) Nowy Kozłów Drugi.
  • Uwaga! Pierwszeństwo w transporcie mają osoby na wózkach i Autystycy. Osoby, które nie zgłoszą się a wsiądą do busa w dniu wyjazdu pokrywają koszt z własnych środków.
  • Zapisy przyjmuje p.OLGA – tel. 539-300-860. Prosimy mówić wolno i wyraźnie lub zgłosić się mejlem:fundacja.dzielnamatka@gmail.com

Choroby genetyczne niedługo znikną

Previous article

Windą, czy wspinaczka na górę?!

Next article

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słowo wstępne

Walentynki bez miłości? W naszym najnowszym lutowym magazynie dowiecie się jak wygląda prawdziwa miłość bez barier. Dla wielu osób ślub pary na wózkach jest przecież niemożliwy. Jolanta Sawicka wciąga nas w miłosne igraszki młodych niepełnosprawnych. Ich miłość zabija! Dosłownie. Siostra Bożysława na podstawie teologicznych rozważań i autorytetów dowodzi, że nasze ukochane zwierzęta pójdą z nami do Raju. Dziennikarze magazynu przygotowali dla poradnik jak wybrać dobry turnus rehabilitacyjny. Rozmowa syna z matką albo matki z synem ASPI zachwyciła wszystkich. Dziennikarz z zespołem Aspergera w  wywiadzie z mamą pytał, czy, każdy ma prawo do szczęścia. Stefan Dziekoński, przygląda się jednemu z filmów pt.” Magiczny miecz. Legenda Camelota”. Nasi dziennikarze już od września pokazują, że życie każdego człowieka ma sens, niepełnosprawność nie pozbawia ludzi praw do godności, miłości, radości, szaleństw, błędów. Naszych dziennikarzy wspierają reporterzy i fotografowie z Super Express -u oraz redaktorka Dziennika Gazety Prawnej.

Dobrej lektury, redaktor naczelna Vanessa Nachabe Grzybowska, matka dwóch chłopców z niepełnosprawnością sprzężoną chorych na chorobę genetyczną „sól i pieprz”.

Zbieramy na terapię koniem

Popularne wpisy

Login/Sign up