Zobacz

Patriotyczne rajdy, kadryl, spektakle teatru konnego

0

  LISTOPAD PLAN WYDARZEŃ

  • Zajęcia godz. 17-19, 8 listopada piątek,  zajęcia-zawody jeździeckie w ujeżdżeniu grupa A. Jabłonna. Zapewniamy poczęstunek.
  •    14 list. 9.30-11. dla wszystkich podopiecznych fundacji pokaz spektaklu „Historia Rajdu Patriotycznego” z okazji 101 rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.
  • 29 listopad piątek zajęcia -zawody jeździeckie w ujeżdżeniu grupa B. Jabłonna. Zapewniamy poczęstunek.
  • Październik / Listopad zajęcia z tańca na koniach godz,”. 9.30-10.30 wtorki : 29, października i 5,12 listopada dla uczniów szkoły specjalnej Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami.
  • Rajd Niepodległościowy Nowy Kozłów  Drugi 9 listopada. ( wyjazd 9.30) Nowy Kozłów Drugi.
  • Uwaga! Pierwszeństwo w transporcie mają osoby na wózkach i Autystycy. Osoby, które nie zgłoszą się a wsiądą do busa w dniu wyjazdu pokrywają koszt z własnych środków.
  • Zapisy przyjmuje p.OLGA – tel. 539-300-860. Prosimy mówić wolno i wyraźnie lub zgłosić się mejlem:fundacja.dzielnamatka@gmail.com

Choroby genetyczne niedługo znikną

Previous article

Windą, czy wspinaczka na górę?!

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słowo wstępne

Epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 dociera do kolejnych krajów. Ministerstwo Zdrowia ostrzega przed zarazą. W artykule naszej dziennikarki dowiedzą się Państwo jak przed koronawirusem chronić niepełnosprawnych. Wrzesień to miesiąc ważnych dla polskiej historii wydarzeń. O wojnie i Powstaniu Warszawskim pisze Stefan Dziekoński. Zapraszamy do cyklu jego opowiadań o niezłomnych i wyjątkowych Polakach. Już we wrześniu konferencja o seksie. O tym, że niepełnosprawni też potrafią się kochać pisze Olga Ziółkowska. Zapraszamy Was do galerii i oglądania fotoreportażu RŻYSKO.

Życzymy dobrej lektury

Redakcja Dzielnej Matki

 

Zbieramy na terapię koniem

Popularne wpisy

Login/Sign up