Zobacz

Patriotyczne rajdy, kadryl, spektakle teatru konnego

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

  LISTOPAD PLAN WYDARZEŃ

  • Zajęcia godz. 17-19, 8 listopada piątek,  zajęcia-zawody jeździeckie w ujeżdżeniu grupa A. Jabłonna. Zapewniamy poczęstunek.
  •    14 list. 9.30-11. dla wszystkich podopiecznych fundacji pokaz spektaklu “Historia Rajdu Patriotycznego” z okazji 101 rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.
  • 29 listopad piątek zajęcia -zawody jeździeckie w ujeżdżeniu grupa B. Jabłonna. Zapewniamy poczęstunek.
  • Październik / Listopad zajęcia z tańca na koniach godz,”. 9.30-10.30 wtorki : 29, października i 5,12 listopada dla uczniów szkoły specjalnej Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami.
  • Rajd Niepodległościowy Nowy Kozłów  Drugi 9 listopada. ( wyjazd 9.30) Nowy Kozłów Drugi.
  • Uwaga! Pierwszeństwo w transporcie mają osoby na wózkach i Autystycy. Osoby, które nie zgłoszą się a wsiądą do busa w dniu wyjazdu pokrywają koszt z własnych środków.
  • Zapisy przyjmuje p.OLGA – tel. 539-300-860. Prosimy mówić wolno i wyraźnie lub zgłosić się mejlem:fundacja.dzielnamatka@gmail.com

Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Choroby genetyczne niedługo znikną

Previous article

Windą, czy wspinaczka na górę?!

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up