AktualnościZobacz

Patriotyczny pokaz teatru Cabriola dla dzieci fundacji

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/the-next-mag/inc/libs/tnm_core.php on line 1105
Podziel się wpisem:

Oklaski, okrzyki radości oraz spotkanie z wyjątkowymi aktorami, prawdziwymi końmi Gerez Da Cruz pod siodłem Katarzyny Cygler oraz Ferre pod Aleksandrą Czop sprawiły wiele radości naszym dzieciakom.

Gdy uczniowie z różnymi niepełnosprawnościami usłyszały muzykę Poloneza na hali w stajni Klucz (Skrzeszew) zapadła cisza. Ktoś z oddali krzyknął — Poloneza czas zacząć! Do tańca kadryla ruszyły dwa przepiękne konie biało -złoty Gerez Da Cruz i kary Ferre. Ten wyjątkowy pokaz został zorganizowany z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości . zapraszamy do oglądania galerii. Teatry konny Cabriola Katarzyny Cygler pokaz patriotyczny dla podopiecznych fundacji Dzielna Matka oraz uczniów szkoły niepublicznej przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami. Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Niepełnosprawni tak, ale nie kaleki życiowe

Previous article

Spartakiada i teatr konny Cabriola

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up