Nowości medyczne

Powrót na uniwersytet z DR SMILE

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Przygotuj się na powrót na uniwersytet w najlepszym stylu! Z DR SMILE zadbasz o swój uśmiech szybko, wygodnie i skutecznie, nie wychodząc z domu. Poznaj innowacyjny plan nowoczesnego leczenia ortodontycznego niewidocznymi nakładkami clear aligner.

 

Nowy rok uniwersytet zacznij z uśmiechem!

Nowy rok uniwersytet to doskonały moment na pozytywne zmiany w życiu. Aby powitać go z pięknym, szerokim uśmiechem, wystarczy już teraz tylko jedna wizyta u specjalisty w klinice partnerskiej DR SMILE, który wykona skan 3D i zaproponuje indywidualny plan leczenia. Nie będziesz tracić czasu na comiesięczne wizyty u ortodonty, nie musisz rezygnować z uprawiania sportu i spędzania czasu z przyjaciółmi na mieście – leczenie nowoczesnymi alignerami DR SMILE jest wygodne, bezbolesne i naprawdę szybkie. Sprawdźcie!

 

Jeden krok dzieli Cię od idealnie prostych zębów

Nieestetyczny aparat, comiesięczne wizyty u ortodonty i długie leczenie nie są jedyną opcją dla osób marzących o pięknym uśmiechu. Dzięki przeprowadzonym badaniom i niesamowitym efektom osiąganym przez niemiecki startup DR SMILE, który jest jednym z najpopularniejszych producentów alignerów w Polsce, leczenie nakładkami ortodontycznymi staje się coraz bardziej powszechne i dostępne dla każdego.

 

Jak to zrobić?

Aby je rozpocząć, wystarczy tylko jedna, bezpłatna i niezobowiązująca wizyta w partnerskiej klinice DR SMILE. Podczas wizyty wykonany zostaje skan 3D zębów, na podstawie którego specjaliści DR SMILE opracowują indywidualny plan leczenia. Jest on gotowy już zaledwie po ok. 2 tygodniach – składa się ze spersonalizowanej oferty wraz z całkowitymi kosztem leczenia oraz symulacji 3D przewidywanych efektów. DR SMILE stawia na proste i jasne warunki oraz pełne poczucie bezpieczeństwa swoich pacjentów, dlatego zanim zdecydują się na podjęcie leczenia, wiedzą z jakim kosztem ostatecznym będzie się wiązać i jak będzie wyglądał ich uśmiech po terapii. Jeśli pacjent zaakceptuje plan leczenia, w ciągu kilku tygodni dostanie prosto do domu przesyłkę z kompletem nakładek stworzonych specjalnie dla jego potrzeb, instrukcję ich obsługi oraz dostęp do aplikacji mobilnej śledzącej postępy. Najlepszą informacją jest jednak to, że całe leczenie trwa od 4 do maksymalnie 9 miesięcy, czyli mniej niż rok akademicki! Jeśli zaczniesz je już teraz, kolejną klasę powitasz z nowym, nieskazitelnym uśmiechem.

 

Prostuj zęby szybko, wygodnie i skutecznie

Prostowanie zębów nakładkami DR SMILE jest nie tylko szybkie, ale i skuteczne. Producent zaleca noszenie nakładek przez 22 godziny na dobę i zmienianie ich co 2 tygodnie. To znacznie wygodniejsza opcja niż tradycyjny aparat stały – można je ściągać na czas jedzenia i mycia zębów, a problem aft czy ran na policzkach od drucików nie będzie Cię dotyczył. Dodatkowo, nie musisz martwić się, że ktoś zauważy Twój aparat – alignery są zupełnie niewidoczne, więc możesz się uśmiechać do woli.

 

Nowy rok uniwersytecki, nowe znajomości i przyjaźnie, zupełnie nowe wyzwania – bądź na nie gotowy i przyjmij je z uśmiechem na twarzy.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Witaj szkoło

Previous article

Kiedy ludzkość przestała być ludzkością. Część XII

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up