AktualnościZ życia Mamy

Prosty przepis na świetny wygląd

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Uwaga, połowa wakacji za nami! Beztroski czas zwiewnych sukienek i piegów skończy się szybciej, niż byśmy tego chciały, dlatego nie możemy zmarnować nawet minuty. Piękna pogoda tylko nam w tym pomaga: letnie ubrania zakłada się błyskawicznie, opalenizna i piegi skutecznie zastępują makijaż, a fryzura? Chwilia wystarczy, by była idealna. 

 

Lubisz, gdy Twoje włosy  są gładkie i proste? Mogą takie być, nawet jeśli nie masz ochoty na używanie prostownicy. Szczotka prostująca BHH880 marki Philips pozwala wyprostować pasma w kilka minut i dodaje im naturalnej objętości bez efektu płaskich, przyklapniętych włosów. W ten sposób powstaje świetna, ale naturalna fryzura – idealne zwieńczenie wakacyjnych stylizacji.

Wystarczą minuty

W czym tkwi tajemnica szybkiego działania szczotki? Jest płaska i szeroka – jej wyjątkowo duża powierzchnia (47 mm) umożliwia stylizację większej ilości włosów na raz. Szczotka ma też aż 111 ząbków – ich dwa rodzaje umożliwiają szybkie prostowanie, a 50-sekundowy czas nagrzewania tylko je przyspiesza. Jeśli wybierasz się na plażę, więc nie nie chcesz tracić czasu na wymyślne zabiegi urodowe, jest to idealne urządzenie dla ciebie. Jeśli zaspałaś do pracy lub masz mało czasu na przygotowanie do ważnego spotkania – szczotka prostująca będzie najlepszym ratunkiem – bez względu na porę roku. W walizce zajmie niewiele miejsca, więc możesz zabrać ją na urlop i każdego dnia wyglądać świetnie. Najprawdopodobniej nawet na kempingu uda ci się znaleźć okazję, by w kilka chwil zrobić idealną wakacyjną fryzurę.

 Bez obaw o włosy 

Korzystanie ze szczotki prostującej jest nie tylko szybkie, ale też bezpieczne dla włosów, dlatego możesz używać jej tak czesto, jak masz na to ochotę. Powłoka ceramiczno-turmalinowa odpowiada za efekt lśniących, gładkich i niepuszących się włosów, a technologia ThermoProtect, która utrzymuje stałą temperaturę, zapobiega przegrzaniu włosów. Temperaturę możesz sama dostosować do potrzeb swoich włosów wybierając spośród dwóch ustawień – 170°C i 200°C. To nie wszystko: szczotka nie wyrywa włosów dzięki rzędom długich nienagrzewających się ząbków, które też chronią skórę głowy przed przegrzaniem. Dodatkowo, tył szczotki nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom. Szybko, bezpiecznie i w świetnym stylu – to idealny przepis nie tylko na lato.

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Nowe oblicze wieku pary. Czym właściwie jest steampunk?

Previous article

Czy zastanawiali się Państwo, kiedy ludzie zaczęli opiekować się osobami niepełnosprawnymi?

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up