AktualnościWażne

Ruszyła hipoterapia dla podopiecznych fundacji

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Wszyscy kochamy konie. Oto prezent na Boże Narodzenie. Dzięki wolontariuszom, tj. Rafałowi oraz Jego ekipie od  4 grudnia rusza hipoterapia dla podopiecznych fundacji w stajni Klucz. Rafał w ramach wolontariatu będzie zawoził i odbierał podopiecznych z domu do stajni na zajęcia i odwoził do domu. A ponadto asystenci zajmą się uczestnikami. Dzięki temu rodzice będą mieli kilka godzin na wytchnienie. Hipoterapia w grudniu jest możliwa dzięki wsparciu naszych Darczyńców.
Zachęcamy do wpłat darowizn na hipoterapię dla podopiecznych fundacji z dopiskiem na hipoterapia stajnia Klucz.

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Ludzie dobrej woli

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up