AktualnościWażne

Świąteczny Orszak Dzielnej Matki

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Orszaki wolontariuszów znowu ruszyły w drogę wioząc paczki świąteczne dla podopiecznych i rodzin Fundacji Dzielna Matka. A że było dużo osób do obdarowania, to ponownie wędrowali przez dwa dni.

Jedni dostali prezenty podczas hipoterapii inni pocztą, a jeszcze inni mieli je wręczane osobiście przez wysłanników pukających do drzwi domów. I  tak, jak poprzednim razem, żeby nie było za poważnie i pompatycznie niektórzy posłańcy przebrali się, czym niezmiennie wywoływali uśmiechy na twarzach obdarowanych, co możecie zobaczyć na zdjęciach.

Bardzo szybko okazało się, że podopieczni fundacji i ich rodziny nie czekali tylko na prezenty, ale i na spotkanie z drugim człowiekiem. Wolontariusze dostawali zaproszenia na kawę i herbatę oraz na wspólne spędzenie czasu. Wiele osób było spragnionych rozmowy i poświęcenia im trochę uwagi. Członkowie orszaku starali się choć przez chwilę pobyć razem z nimi, wysłuchać, co mają do powiedzenia, pośmiać się i zapewnić o wzajemnej sympatii.

To był wspaniały czas.

Na koniec chcemy wspomnieć jeszcze  o bardzo ważnych osobach, bez których nie byłoby świątecznych paczek. Otóż! Wszystkie dary do ufundowali prywatni ludzie dobrej woli oraz ludzie dobrej woli z Gminy Jabłonna. W imieniu Fundacji i podopiecznych bardzo dziękujemy!


 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Ludzie dobrej woli

Previous article

Kim był o.Dolindo Ruotolo? Znany autor słów -Jezu ty się tym zajmij

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up