AktualnościRecenzjeWiaraZobacz

Tylko prawda nas wyzwoli!

0

„Tylko prawda nas wyzwoli” to dziesięć mocnych rozmów o stanie Kościoła Katolickiego i o jego przyszłości w Polsce, przeprowadzonych przez Tomasza P. Terlikowskiego.

Książka omawia temat wykorzystywania seksualnego, homoseksualizmu, feminizacji kościoła, problemów z celibatem oraz błędów w formacji kleryków. Publikacja stawia również pytanie: co Kościół robi wobec wyzwań współczesnego świata? 

Publikacja odnosi się także do demonicznego grzechu pedofilii, gdzie czyny kilku pojedynczych osób potrafią zatrząść całym Kościołem. W polskim Kościele zaczynają̨ się̨ pojawiać korporacyjne zachowania, niszczące strukturę̨ eklezjalną, jak w Irlandii. W Australii, jednym z żądań stawianych Kościołowi katolickiemu przy okazji procesów o pedofilię jest zniesienie tajemnicy spowiedzi. Za

praszam do lektury.

http://Zapraszamy również do obejrzenia zapowiedzi książki „Tylko prawda nas wyzwoli”: https://www.youtube.com/watch?v=FMqRKlrNJzw

Festiwal Nowe Epifanie 26 lutego – 5 kwietnia

Previous article

Dziewczynka, miłe wspomnienie z hipoterapii

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słowo wstępne

Równo 100 lat temu, w Wadowicach w kamienicy przy ul. Kościelnej 7 (dawniej Rynek 2) przyszedł na świat Karol Wojtyła. Dzisiaj zapraszamy Was, byście poznali Jana Pawła II. Z powodu epidemii COVIDA 19 nasi dziennikarze pracowali w trudnych warunkach, aby zapewnić  ciekawe teksty np. o wolontariacie, czy historii o rodzicach papieża Polaka. Życzymy Państwu Dużo zdrowia i dobrej lektury, redakcja portalu Magazyn Dzielnej Matki.

Zbieramy na terapię koniem

Popularne wpisy

Login/Sign up