AktualnościKońskie rżenieNie przegapWażne

Nie boję się dentysty. A Wy?

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Jak budować relację z koniem, nie sięgać po alkohol i proszki przeciwbólowe, a także co znaczą angielskie zwroty, tysiąc cennych zajęć dzięki dofinansowaniu projektu pt. „ Profilaktyka poprzez wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wypoczynek wakacyjny…” przez Gmnię Jabłonna. DZIĘKUJEMY.

Drodzy uczestnicy projektu ostatnim etapem naszych zajęć z profilaktyki to higiena jamy ustnej. O tym, że trzeba chodzić do dentysty wiecie😬. Dziś dr. KariVet odwiedziła naszego Gallo, który potrzebował pomocy. Ząbki wyleczone. A czy Wy boicie się wizyt u dentysty?

Gallo koń terapeuta przekonuje, że dentysty nie trzeba się bać. I zachęca, abyście poszli za jego przykładem.


Dodatkowo dla Wszystkich ZASZCZEPIONYCH i zainteresowanych rajdem  do Puszczy Bolimowskiej, impreza integracyjna z zachowaniem przepisów COVID, relaks dla Matek dzieci niepełnosprawnych. Termin do ustalenia. Więcej informacji pod tel.608421123.Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Życie Julii

Previous article

Jak bronić godność ludzką i prawa człowieka w czasie pandemii i kryzysów klimatycznych?

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up