AktualnościNie przegap

Wakacje z końmi po angielsku

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Wakacje z końmi po angielskuZapraszamy Mieszkańców gminy Jabłonna – dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie: Wakacje z końmi po angielsku. Miejsce stajnia Klucz. Czas realizacji lipiec – sierpień. Zapisy u pani Moniki.
Dla mieszkańców gminy Jabłonna zajęcia są bezpłatne.

Dodatkowo dla Wszystkich ZASZCZEPIONYCH i zainteresowanych rajdem w połowie wakacji wyjazd w teren do Puszczy Bolimowskiej, impreza integracyjna z zachowaniem przepisów COVID, relaks dla Matek dzieci niepełnosprawnych.

Więcej informacji pod tel.608421123.
http://<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D6071118949595513%26id%3D163604733680327&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”628″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>

 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

List do heroicznego Ojca

Previous article

Mniej znane oblicze książki

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up