AktualnościKońskie rżenieNie przegapWażneZobacz

Wakacje z końmi. Radość bez używek

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

„Radość bez używek” – wakacje dzieci i młodzieży  z niepełnosprawnością z  Gminy Jabłonna. Wakacyjny projekt „Radość bez używek” stanowi połączenie aktywnego wypoczynku osób z niepoprawnościami z elementami profilaktyki uzależnień. Warsztaty poprowadzone przez  instruktorów skierowane do osób z niepełnosprawnością a także ich opiekunów dotyczące szkodliwości używania substancji psychoaktywnych mają  także za zadanie uświadomić jak szczególnie podatną  grupą są osoby  niepełnosprawnością (połączenie leków neurologicznych z substancjami psychoaktywnymi stanowi niebezpieczeństwo dla ich zdrowia i życia). Zdrowy styl życia w połączeniu z aktywnością fizyczna stanowią czynniki chroniące przed uzależnieniem.

miejsce realizacji zadania:

1) Ośrodek stajnia Klucz , Janiny 81/87, 05-124 Skrzeszew. Stajnia posiada wyszkolone konie, infrastrukturę dostosowaną do osób z niepełnosprawnością, łazienki i ubikacje dostosowane. Oddzielne pomieszczenie dla osób w przypadku covid 19 (apteczkę oraz wolontariusza ratownika medycznego), personel do obsługi koni.

2) Siedziba fundacji Nowy Kozłów Drugi 13 miejsce zbiórki dla koni oraz uczestników projektu podczas wyjazdu na rajd konny do Puszczy Bolimowskiej.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialanej będzie kontynuować współpracę z leśnikami

Previous article

Kiedy ludzkość przestała być ludzkością. Część X

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up