Aktualności

Widowiska Mistrzowskiej Akademii Miłości

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

To krótka historia scenicznych widowisk edukacyjnych Mistrzowskiej Akademii Miłości, które realizuję od 2007 roku w różnych miejscach związanych z kulturą i edukację nie tylko w Warszawie.
Temat wiodący wszystkich spotkań to “Kobieta + Mężczyzna…”, a dopowiedzenie jest tematem właściwym, na przykład “Kobieta + Mężczyzna, czyli jak stworzyć udany związek” albo “Kobieta + Mężczyzna i moja praca kochana” lub “Kobieta + Mężczyzna kontra wyścig szczurów” albo “Mamo, tato to MOJE życie!” itd.
Mnóstwo wiedzy podanej fajnej w formie przeplecionej atrakcyjnymi materiałami multimedialnymi i zaczynający się scenką teatralną pisaną pod temat i bardzo zabawną, grają w niej zawsze aktorzy profesjonalni.
Energia, motywacja, radość i treści, i jakich nie przeczyta się w książce, bo płyną z doświadczeń ludzkich. Także te opisujące profesjonalnie zagadnienia czy reguły życia a podawanej przez specjalistów takich jak psycholog psychiatra seksuolog coach doradca rodzinny ekonomista przedsiębiorca generał armii amerykańskiej i tak dalej.
Ogrom pracy i inwencji, wspaniali goście, świetna publiczność i przemiana społeczna, która za tym szła… 🙂


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Moja Wieś, Moja Ukochana Ojczyzna i kareta księżniczek

Previous article

GM3 mum story

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up