Aktualności

Wiele z nas prostując włosy, obawia się o ich uszkodzenie poprzez nadmierną temperaturę oraz rozdwajające się końcówki. A gdyby tak nie trzeba było wybierać między wygładzonymi włosami a ich zdrowiem?

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

 

Bez względu na to, czy prostownicy używasz do wygładzania włosów, czy tworzenia fal, znajdź urządzenie, które zadba również o kondycję Twoich włosów.

Wiele z nas prostując włosy, obawia się o uszkodzenie włosów poprzez nadmierną temperaturę oraz rozdwajające się końcówki. A gdyby tak nie trzeba było wybierać między wygładzonymi włosami a ich zdrowiem? Odpowiedzią na potrzeby kobiet stylizujących włosy są nowe prostownice Philips serii 7000 i 5000, które mają wiele udogodnień, takich jak: technologia ThermoShield, ruchome gładkie płytki ceramiczne, pielęgnację jonową oraz dodatek olejku arganowego.

Stylizuj bez uszkodzeń termicznych

ThermoShield to technologia, która zapewnia włosom mniej uszkodzeń termicznych. Czujnik reguluje temperaturę, aby włosy mogły być odpowiednio prostowane od cebulek aż po same końce. Zaawansowane płytki ceramiczne są ruchome, przez co dostosowują nacisk na włosy, a także są gładkie. Zapewnia to równomierne rozłożenie temperatury i nacisku na włosy oraz ułatwia przesuwanie prostownicy po włosach. W dodatku płytki mają długość 105 mm, co zapewnia lepszy kontakt z włosami. W ten sposób czas stylizacji skrócony jest do minimum, ponieważ wystarczy jedno pociągnięcie, aby wyprostować pasma w bezpieczny sposób.

Jony dla zdrowych włosów

Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, nadając stylizacji piękny blask. W rezultacie włosy stają się proste, gładkie i lśniące. Jony mineralne zastosowane w prostownicach 7000 dodatkowo zmniejszają negatywny wpływ promieni UV, ograniczając uszkodzenia powierzchni włosa. Dzięki temu włosy pozostają gładkie i elastyczne.

Olejek arganowy dla maksymalnego wygładzenia

Prostownica została również wyposażona w płytki ceramiczne z olejkiem arganowym, dzięki czemu stylizacja przebiega szybko i bez wysiłku. Płytki ceramiczne nasączone olejkiem arganowym sprawiają, że ruch prostownicy po włosach jest tak jedwabiście gładki, jak ich wygląd. Olejek nadaje włosom nie tylko dodatkowy blask i sprężystość, ale też zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

Łatwe i przyjemne używanie

Nowe prostownice mają 12 ustawień temperatur w zakresie od 120°C do 230°C oraz czytelny wyświetlacz LED, na którym zobaczysz wybraną temperaturę. Na urządzeniu znajdziesz również przycisk Style do szybkiego ustawiania temperatury – wystarczy nacisnąć przycisk, aby wybrać zaprogramowaną temperaturę 210°C w celu szybkiego prostowania włosów. W dodatku prostownica zapewnia krótki czas nagrzewania i jest gotowa do pracy już po 30 sekundach.

Stylizacja nie powinna sprawić trudności. Kabel jest odpowiednio długi (2m w prostownicach 7000 i 1,8m w prostownicach 5000) i posiada ucho do zawieszenia. Końcówka nowych prostownic jest wykonana ze specjalnego materiału termoizolacyjnego, dzięki któremu się nie nagrzewa. Można ją bezpiecznie trzymać podczas modelowania włosów. W zależności od modelu w zestawie otrzymasz etui lub zwijaną matę chłodzącą.

 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Czego potrzebuje Twój dorastający syn, by pozbyć się pierwszych włosów na twarzy

Previous article

Wolontariat dla Ukrainy

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up