AktualnościNowości medyczne

Wynajmij depilator na lato

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

O jedwabiście gładkiej skórze zawsze i w każdym momencie marzy wiele z nas, szczególnie, gdy zbliża się lato. Dotychczasowe metody walki z włoskami, jakie stosowałaś mają jednak minusy – efekty są chwilowe, towarzyszy im ból i podrażnienia.Urządzenie do depilacji światłem, to gładkie ciało bez bólu i podrażnień, nawet przez pół roku.

Możliwe, że już o tym słyszałaś, ale nadal zastanawiasz się czy ta metoda depilacji jest na pewno dla Ciebie i czy przynosi oczekiwany efekt. 
Teraz możesz sama sprawdzić skuteczność działania już od 99 zł miesięcznie – wynajmij Philips Lumea i ciesz się gładką skórą!

  Philips Lumea to sposób na skuteczną i bezpieczną depilację w domowym zaciszu. Od teraz na Twoich zasadach – w programie z możliwością rezygnacji lub wykupu w dowolnym momencie, bez umowy

Philips Lumea został przygotowany z myślą o Twoim komforcie, prostocie jego działania i minimum formalności. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie internetowej.

Nie pobieramy kaucji i nie zawieramy umowy, musisz jedynie zaakceptować prosty regulamin. Urządzenie dostarczamy bezpłatnie na wybrany adres, bez opłat przebiegnie też jego zwrot lub wymiana. O tym, jak używać Philips Lumea, dowiesz się z aplikacji z harmonogramem zabiegów – przeprowadzimy Cię przez depilację tak, żebyś była zadowolona z rezultatów. W każdej chwili możesz zrezygnować z wynajmowanego urządzenia.

Zakładamy, że rezygnacja nastąpi wtedy, kiedy uznasz, że po prostu musisz mieć Lumeę na własność – w każdej chwili możesz ją wykupić. Koszt wynajętego produktu spada wraz z upływem czasu wynajmu, a aktualna cena zakupu będzie widoczna dla Ciebie na Twoim koncie wynajmu. Załóż więc konto, zamów urządzenie i spodziewaj się rewolucji w pielęgnacji. 

Depilacja Philips Lumea to sprawdzona metoda

Philips Lumea poprzez delikatne impulsy światła wprowadza mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej. Gwarantuje do 92% redukcji owłosienia, już po trzecim użyciu, a seria 12 zabiegów z depilatorem Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy. 

Nogi, pachy, a może wąsik lub bikini? Nie musisz wybierać. Philips Lumea posiada specjalnie wyprofilowane nasadki dla depilacji na wszystkich obszarach ciała. W modelu Lumea Prestige BRI959 dostępne są aż cztery: do ciała, do pach, do okolic bikini oraz do twarzy.

Nie musisz też obawiać się skutków ubocznych: urządzenie Philips Lumea posiada czujnik SmartSkin, który pomaga dobrać właściwy poziom intensywności zabiegu do Twojego odcienia skóry. To oznacza, że depilacja z tym urządzeniem jest dla Ciebie bezpieczna. 

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

U zarania dynastii Piastów

Previous article

Wielki finał

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up