AktualnościWażneZobacz

Zaczarowany Świat Melanii. [WIDEO]

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Opublikowany przez Fundacja Dzielna Matka Środa, 11 grudnia 2019

Jedyny w Polsce Teatr Konny Cabriola ponownie zawitał w stajni Klucz w Skrzeszewie, aby pokazać spektakl “Zaczarowany Świat Melanii” jako mikołajkowy prezent od gminy Jabłonna dla podopiecznych fundacji Dzielna Matka.

Podopieczni fundacji to nie tylko osoby z niepełnosprawnością, to ludzie, którzy mają marzenia, pasje i kochają konie. Marzeniem wielu z nich było zobaczyć pokaz teatru konnego na żywo. Spektakl “Zaczarowany Świat Melanii” to wzruszająca opowieść o ucieczce do świata wyobraźni. Sztuka ma przypomnieć widzom, że wszystko, co dzieje się wokół, zależy od nas samych, a marzenia naprawdę się spełniają. Dziękujemy gminie Jabłonna, wójtowi Jarkowi Chodorskiemu oraz inspektor do spraw społecznych pani Beacie Wojciechowskiej za ten wspaniały prezent.

Teatr Konny Cabriola

Teatr powstał w 1997 roku, początkowo działając pod nazwą Zespół Cabriola. Do utalentowanego duetu – Katarzyny Cygler i angloaraba Libero – dołączyło wielu zdolnych aktorów i wokalistów oraz wspaniałych koni. Jeźdźcy wykonują skomplikowane elementy w niezwykle widowiskowych układach pas de deux, kadrylu oraz w pracy z koniem z ziemi. Pięknym koniom andaluzyjskim i rasy fryzyjskiej towarzyszą akrobaci, aktorzy i śpiewacy. Doskonała choreografia, świetna muzyka i dbałość o najmniejszy szczegół składają się na wspaniałe widowisko i dostarczają widzom niezapomnianych emocji.

 


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Nie niemowa

Previous article

To był rajd! Bożonarodzeniowy

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up