AktualnościWażneZobacz

Zaczarowany Świat Melanii. [WIDEO]

0

Opublikowany przez Fundacja Dzielna Matka Środa, 11 grudnia 2019

Jedyny w Polsce Teatr Konny Cabriola ponownie zawitał w stajni Klucz w Skrzeszewie, aby pokazać spektakl „Zaczarowany Świat Melanii” jako mikołajkowy prezent od gminy Jabłonna dla podopiecznych fundacji Dzielna Matka.

Podopieczni fundacji to nie tylko osoby z niepełnosprawnością, to ludzie, którzy mają marzenia, pasje i kochają konie. Marzeniem wielu z nich było zobaczyć pokaz teatru konnego na żywo. Spektakl „Zaczarowany Świat Melanii” to wzruszająca opowieść o ucieczce do świata wyobraźni. Sztuka ma przypomnieć widzom, że wszystko, co dzieje się wokół, zależy od nas samych, a marzenia naprawdę się spełniają. Dziękujemy gminie Jabłonna, wójtowi Jarkowi Chodorskiemu oraz inspektor do spraw społecznych pani Beacie Wojciechowskiej za ten wspaniały prezent.

Teatr Konny Cabriola

Teatr powstał w 1997 roku, początkowo działając pod nazwą Zespół Cabriola. Do utalentowanego duetu – Katarzyny Cygler i angloaraba Libero – dołączyło wielu zdolnych aktorów i wokalistów oraz wspaniałych koni. Jeźdźcy wykonują skomplikowane elementy w niezwykle widowiskowych układach pas de deux, kadrylu oraz w pracy z koniem z ziemi. Pięknym koniom andaluzyjskim i rasy fryzyjskiej towarzyszą akrobaci, aktorzy i śpiewacy. Doskonała choreografia, świetna muzyka i dbałość o najmniejszy szczegół składają się na wspaniałe widowisko i dostarczają widzom niezapomnianych emocji.

 

Nie niemowa

Previous article

To był rajd! Bożonarodzeniowy

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słowo wstępne

Równo 100 lat temu, w Wadowicach w kamienicy przy ul. Kościelnej 7 (dawniej Rynek 2) przyszedł na świat Karol Wojtyła. Dzisiaj zapraszamy Was, byście poznali Jana Pawła II. Z powodu epidemii COVIDA 19 nasi dziennikarze pracowali w trudnych warunkach, aby zapewnić  ciekawe teksty np. o wolontariacie, czy historii o rodzicach papieża Polaka. Życzymy Państwu Dużo zdrowia i dobrej lektury, redakcja portalu Magazyn Dzielnej Matki.

Zbieramy na terapię koniem

Popularne wpisy

Login/Sign up