Aktualności

Znane influencerki i włosomaniaczki sprawdziły działanie urządzeń z technologią SenseIQ na własnych włosach i są zachwycone!

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN
Podziel się wpisem:

Seria SenseIQ już od kilku lat cieszy się uznaniem użytkowniczek, włosomianiaczek i influnecerek. Nic dziwnego – dzięki tej technologii suszarka, prostownica oraz lokówka automatyczna wykrywają potrzeby włosów i dostosowują się do nich tak, aby nie narażać ich zdrowia, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty stylizacji. Nawilżone włosy są miękkie, elastyczne i mniej podatne na złamania, a ich stylizacja przynosi dużo lepsze efekty.

Teraz fanki tych urządzeń miały okazję wspólnie się spotkać na evencie marki Philips i dowiedzieć się o tych produktach oraz pielęgnacji włosów jeszcze więcej! Philips SenseIQ testują obecnie m.in. Lara Gessler, Natalia Schroeder, Klaudia Halejcio czy Patrycja Broniek.

Myj i susz!
Na spotkaniu obecna była również trycholog Alicja Gondek- Urtnowska, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Podczas rozmowy trycholog przekazała wiele cennych wskazówek, ale nie do przecenienia jest rada, by myć włosy tak często jak tego potrzebują. Nieprawdą jest, że warto włosy od czasu do czasu „przetłuścić”. Trycholog obaliła jeszcze jeden mit – nie należy pozwalać włosom wyschnąć naturalnie lub jeszcze gorzej – kłaść się spać z mokrą głową. Skóra głowy nie lubi mokrego środowiska, więc włosy należy zawsze dokładnie wysuszyć dobrą suszarką.

Jeśli nadal masz obawy, spokojnie możesz sięgnąć po inteligentną suszarkę SenseIQ, która dzięki czujnikowi na podczerwień mierzy temperaturę włosów podczas suszenia i dobiera parametry suszenia za Ciebie! Urządzenie posiada 5 zaprogramowanych trybów dla optymalnego suszenia oraz dodatkowy tryb manualny. Poza tym w zestawie z suszarką znajdziesz: koncentrator, masażer skalpu oraz dyfuzor, które w bezpieczny sposób pomogą Ci ułożyć włosy, wydobyć skręt lub utrwalić fryzurę. Z kolei specjalna konstrukcja suszarki z mocnym silnikiem obrotowym zapewnia silny strumień powietrza przez co, czas suszenia jest o 30% krótszy. Dodatkowo pielęgnacja jonowa zastosowana w suszarce zapobiega puszeniu się włosów, co docenisz szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym, gdy nosimy już czapki, szale itd.

Bezpiecznie wystylizowane włosy z SenseIQ
Jak mówi stylista fryzur, Michał Waraszczyk „Ciaro”: wszystko jest dla ludzi, więc dobierając odpowiednie urządzenia, można stylizować swoje włosy. Tutaj uśmiechają się do nas lokówka i prostownica Philips z serii SenseIQ, które zadbają o utrzymanie odpowiedniego nawilżenia włosów. Oznacza to, że idealnie proste włosy, loki czy fale możesz mieć tak często, jak masz na nie ochotę, ponieważ lokówka czy prostownica nie zniszczą i nie przesuszą Twoich włosów.

Ponadto sama stylizacja może być bardzo przyjemna i łatwa. Lokówka automatyczna Philips SenseIQ sama nawija pasma włosów na rozgrzany wałek – wystarczy tylko przytrzymać jeden przycisk! Dzięki technologii curl boost lokówka pozwala zakręcić włosy jak profesjonalny fryzjer, ale w tym wypadku loki czy fale możesz mieć już w kilkanaście minut! Aby fryzura wyglądała naturalnie, włosy możesz kręcić w różnych kierunkach lub użyć funkcji automatycznego kręcenia, łącząc oba kierunki. Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 sekund) umożliwiają uzyskanie dowolnego typu loków – zarówno mocno, jak i luźno skręconych.

Jeśli jednak wolisz gładkie włosy i chcesz uzyskać efekt tafli lub fal za pomocą prostownicy SenseIQ, również nie musisz martwić się o kondycję włosów! Prostownica nieustannie bada temperaturę włosów i dopasowuje parametry tak, aby zminimalizować ryzyko przesuszenia i zniszczenia.

Sprawdź sama! Dzięki urządzeniom marki Philips z technologią SenseIQ Twoja stylizacja włosów zamieni się w spersonalizowany rytuał.


Podziel się wpisem:
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030Narodowy Instytut Wolności

Armia brytyjska i amerykańska zaangażowana w VI edycję kursu „SONDA” w 5 Mazowieckiej Brygadzie OT

Previous article

Mamy I miejsce w konkursie ujeżdżenia podczas powiatowego Hubertusa o Puchar Wójta gminy Rybno

Next article

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słowo wstępne

Drodzy Czytelnicy,
 dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i zaangażowanie. Od 2021 roku utrzymujemy się sami, co oznacza, że nie mamy dotacji na projekt. Zachęcamy do wpłat na naszych dziennikarzy z niepełnosprawnościami sprzężonymi .  Nie przestajemy pisać! Działamy bez zmian! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury magazynu.

Redakcja Dzielnej Matki

 

Darowizna

Darowizna na cele statutowe Fundacji Dzielna Matka:

PLN

Popularne wpisy

Login/Sign up